AGRESIVNOST! NOV I OPASAN TABU? Prikaži uvećano

AGRESIVNOST! NOV I OPASAN TABU?

Jesper Juul

HARFA

9789537351625

Novi proizvod

Agresivnost je nepoželjna u našem društvu, a pogotovo kod naše djece. Agresivno ponašanje smatra se tabuom i diskriminira se. Što zapravo činimo potiskivanjem tih legitimnih osjećaja, koliko je važno dopustiti ih i kako se konkretno možemo postaviti prema njima na upečatljiv nam način pokazuje  poznat i uspješan obiteljski terapeut Jesper Juul u svojoj novoj knjizi.

Više detalja

Pažnja: Posljednji artikli na stanju!

30,50 KM .

Podaci

Autor Jesper Juul
Izdavač Harfa d.o.o.
Godina 2018
Uvez meki
Broj stranica 150
ISBN 978-953-7351-62-5
Jezik Hrvatski

Više informacija

Agresivnost je nepoželjna u našem društvu, a pogotovo kod naše djece. Agresivno ponašanje smatra se tabuom i diskriminira se. Što zapravo činimo potiskivanjem tih legitimnih osjećaja, koliko je važno dopustiti ih i kako se konkretno možemo postaviti prema njima na upečatljiv nam način pokazuje  poznat i uspješan obiteljski terapeut Jesper Juul u svojoj novoj knjizi. On poziva na radikalnu promjenu razmišljanja: agresivnost je važna emocija koju moramo dekodirati jer u suprotnom ugrožavamo duševno zdravlje, osjećaj vlastite vrijednosti i samopouzdanje svoje djece. Ova je knjiga važan poziv na konstruktivno i pozitivno ophođenje s tom važnom emocijom.

Također pogledajte

30 drugih knjiga iz iste kategorije: